Greece and the islands- אתר יוון והאיים

האתר המקצועי בישראל ליעוץ, תכנון והזמנה של חופשה או טיול באתונה

הופעות מיוחדות באתונה

 

בנוסף לסצנת ההופעות הנערכות במאות הבוזוקיות והטברנות של אתונה, וללא תלות בעונה זו או אחרת, מתקיימות הופעות מוסיקליות חד פעמיות או למספר פעמים מועט, באולמות, ברים או מועדונים שונים. בהופעות מעין אלה ניתן לחזות בכל מיני איחודיי "אד הוק" ושיתופי פעולה בין זמרים שונים, במועדונים קטנים ועד לבוזוקיות והאולמות הגדולים. זה יכול להיות במסגרת של ערב הוקרה (afieroma ביוונית) לזמר מסויים בעודו בחיים או לאחר מותו, או הופעה סביב נושא מוסיקלי מסויים, לא מדובר כאן  בהכרח בסגנונות המוכרים של הרבטיקה והלאייקה, אלא גם מוסיקה עכשווית יותר.

עמוד זה אשר יעודכן באופן שוטף יציג בפניכם את המופעים המיוחדים, כך שאם אתם מגיעים לאתונה בזמן נתון כל שהוא לאו דווקא בסופי שבוע שם מתרכזים מרבית המופעים, תוכלו להנות ממופע מוסיקלי חד פעמי ולא שגרתי עם אמנים וסגנונות מגוונים. 

כמו כן תוכלו למצוא בעמוד זה את רשימת ההופעות המתקיימות מתחת לכיפת השמיים בחודשי הקיץ, (מועד בו אין פעילות בבוזוקיות ובמרבית הטברנות יש פעילות מצומצמת). בהופעות אלה משתתפים מיטב אמני יוון.

כל זאת כמובן בנוסף להופעות הנערכות בעיקר בעונת הסתיו והחורף במועדונים השונים ובבוזוקיות הגדולות  וגם בטברנות והקוטוקיות הקטנות 

רשימת ההופעות מעודכנת לתאריך 2/6/24

להקת קומפניה - מרתון הופעות במסגרת "פסטיבל סימפוזיו" בשוק הבשר Varvakeio Agora ביום ראשון 2/6/24 החל מהשעה 12:00 ועד 23:00 בין המשתתפים: סוטיריס פאפאטריאניס, קתרינה טסירידו, לוליה קרפטאקי, אנדריאנה אכיטסנובה ועוד זמרים ונגנים מוכשרים בתחום מוסיקת הרבטיקה והסמירנאיקה. הכניסה חופשית !

מופע הוקרה לזכרו של לברנטיס מחאריצאס - המוסיקאי שהטביע את חותמו הגדול על המוסיקה היוונית יערך בתיאטרון הליקביטוס בתאריך 3/6/24 בהשתתפות זמרים ששיתפו עימו פעולה לאורך השנים: יאניס קוציראס, יאניס זוגאנליס, כריסטוס ציבאיוס, מילטוס פסחלידיס, דיוניסוס צאקניס, מירלה פאחו, דימיטרה פאפיו אליזבט ברזולי ועוד.. קישור לרכישת כרטיסים.

תודוריס קוטוניאס - חוגג 20 שנות קריירה בטכנופוליס בתאריך 4/6/24 ומארח אמנים רבים דוגמת: פנדליס טלסינוס, ויולטה איקארי, יורגו דלאראס, סופיה פאפאזוגלו, מילטוס פסחלידיס ונגן העוד האייג יזדיגא'ן, שיבואו להשתתף בחגיגה.  לרכישת כרטיסים.

מילטוס פסחלידיס - הזמר והיוצר הכריזמטי ב: Theatro vraxon melina merkouri בתאריך 6/6/24  לרכישת כרטיסים.

מריו פרגוליס & יוטה נגה - שני קולות גדולים ואהובים יחד עם תזמורת בת 12 נגנים, כולם סולנים מיומנים. במופע בו ישירו שירים מהדיסקוגרפיה האישית שלהם, וגם שירים של יוצרים אחרים. 10/6/24 ב: Amphitheater of lycabettus. קישור לרכישת כרטיסים.

אלקיסטיס פרוטופסלטי - הופעה בתאריך 10/6/24 ברחבת הגן של אולם הקונצרטים Megaro Mousiki, במסגרת ארועי הקיץ של המקום. כרטיסים בקישור.

נטסה תיאודורידו - פותחת את סבב הופעות הקיץ שלה ברחבי יוון, ב : katrakeio theater  ברובע ניקאה, בתאריך 12/6/24 קישור לרכישת כרטיסים.

מיכאליס חדז'יאניס - פותח את סבב הופעות הקיץ יחד עם טינה אלסקופולו ב: Theatro vraxon melina merkouri בתאריך 12/6/24 לרכישת כרטיסים.

כריסטוס ת'יבאיוס - חוגג 30 שנות קריירה בChristmas theater City garden festival במופע עם הרבה אדרנלין, כך לפחות הוא מבטיח... והוא יודע על מה הוא מדבר. 15/6/24 כרטיסים בקישור.

יאניס קוציראס - במסגרת סיבוב הופעות קיץ 2024 יחד עם הזמרות מירטו ווסילאו & דימיטרה בוליזו, ונגן הבוזוקי וונגליס מחיראס 17+18/6/24 בתיאטרון הפתוח: Veakio municipal theater אשר בפיראוס. רכישת כרטיסים בקישור.

ניקוס פורטוקלוגלו - אחד המוסיקאים והכותבים מהמובילים והידועים ביוון, מנחה תכנית הטלוויזיה הפופולארית "תיבת המוסיקה" בהופעה המבוססת על שיריו האהובים וגם שילובים מוסיקלים בין הלועזי ליווני. 17/6/24 ב:  Chstmas theater City garden festival. כרטיסים בקישור.

מופע הוקרה לכבודו של מימיס פלסאס - המוסיקאי בעל הקריירה האגדית אשר הגיע לגיל 100 שנים! מימיס הלחין אלפי שירים לגדולי הזמרים ביוון ותרם רבות גם לקולנוע ולתיאטרון היווני. המופע יערך במסגרת הפסטיבל השנתי "אתונה אפידאורוס" ויערך בתאטרון "אודאון הרודס אטיקוס" אשר למרגלות האקרופוליס בתאריך 17/6/24. במופע יטלו חלק זמרים שונים כמו דימיטרי באסיס, סופיה מנוסאקי  ועוד.. לינק לרכישת כרטיסים.

פגי זינה - עם קולה העממי והעמוק, יוצאת לאויר הפתוח יחד עם חבורת נגנים מצויינת, לאחר ההצלחה הגדולה במופעי החורף בבוזוקיות של אתונה. 18/6/24 ב Theatro Alsos. כרטיסים בקישור.

פוטיני וולסיאוטו - במופע מחווה לכוהנת הגדולה סוטיריה בלו. יחד עם הזמרות אווה קסנו & דספינה רפאיל, ונגן הבוזוקי דימיטרי ליוואנוס. 18/6/24 ב: Christmas theater - city garden festival. לרכישת כרטיסים.

ט'מיס אדמנטידיס - הזמר האהוב על ישראלים רבים מציין 45 שנות קריירה, עם שיריו האהובים מכל הזמנים יחד עם תזמורת בת 12 נגנים. 19/6/24 ב Veakio municipal theater אשר בפיראוס. כרטיסים בקישור.

מנקסוס לאיקאריה - מופע מוסיקלי ברוח פסטיבלי המוסיקה מהים האגאי, בו הקהל היווני לא נשאר אדיש וכולם רוקדים במעגלים ! בהשתתפותן של 3 זמרות מוכרות ונהדרות אשר מוצאן מהאיים נקסוס ואיקאריה. ויולטה איקארי, אספסיה סטראטיגו, מריה אנמטרו. 19/6/24 ב:  Christma theater - City garden festival כרטיסים בקישור.

אורפיאס פרידיס - יחד עם סוזנה טריפיאטי במופע בו ישירו את שיריו האהובים שכתב לעצמו ולאחרים. 20/6/24 ב:  Christma theater - City garden festival להזמנת כרטיסים.

קונצרט מחווה לכבודו של מרקוס במבקאריס - הפטריארך של מוסיקת הרבטיקו. במופע החגיגי ישתתפו נגנים וזמרים רבים דוגמת: וונגליס טריגאס, יורגו קוטולאקיס, סוטיריס פאפאטריאניס, ווסיליס פרודרומו, אנטולי מריולה, אוולינה אנג'לו ועוד... יחד עם להקת ריקודי חספיקו. 21/6/24 תחת כיפת השמיים ב: Christma theater - City garden festival. כרטיסים בקישור.

מלינה אסלאנידו & סטליוס במבקאס - במופע עם להיטיהם הגדולים וגם שירים של מבצעים אחרים, תחת הכותרת "מים ואדמה" ב Veakio municipal theater. לרכישת כרטיסים.

דימיטרי באסיס & מנוס אחלינוטופולוס - הזמר המוכר והאהוב יחד עם נגן הקלרניט המהולל, במופע עם השירים הגדולים של מיטב מלחיני יוון. 27/6/24 ב: Citi garden festival. כרטיסים בקישור.

להקת pix Lax - יוצאת למסע הופעות קיץ ברחבי יוון מתוכן 3 הופעות באתונה. 27/6 /24 ב אמפיתיאטרון הליקביטוס. ב18/7/24 ב אמפיתאטרון Veakio בפיראוס. ב24/7/24 ב Papagou garden theater כרטיסים לכל המופעים בקישור זה.

סמירני אהובתי - שירי סמירנה האהובים עם גליקריה, פנדליס טלסינוס, להקת סטודיאנטינה, תאודוריס וסופיה מרמיגאס, ואנדריאס קציגיאניס מלחין פסקול הסרט סמירני אהובתי. המופע יערך בתאריך 29/6/24 ב: Theatro vraxon melina merkouri. קישור לרכישת כרטיסים.

טנאסיס פוליקאנדראוטיס & יורגו תיאופאנוס - שתי הופעות יחודיות במיפגש אחד, מסע מוסיקלי בזמן. המורה ותלמידו נפגשים לאחר 35 שנים. הבוזוקי של טנאסיס, מול הפסנתר של יורגו, ולצידם תזמורת של נגנים מוכשרים. שתי הופעות בתאריכים: 30/6 + 1/7 באולם Theatro pallas. כרטיסים בקישור.

סוקרטס מלאמאס & יוליה קרפטאקי - שיתוף פעולה מוצלח ומתמשך בין השניים. רוב ההופעות שלהם סולד אאוט במהירות! 1/7/24 ב: Katrakio theater of nikaia. כרטיסים בקישור.

סטליוס רוקוס - המוסיקאי המוערך שידוע בקשר החם שלו עם הקהל בהופעותיו החיות. 3/7/24 ב Veakio municipal theater. לרכישת כרטיסים.

אנדוניס רמוס - הפרפורמר היווני המוביל, בעל הסגנון היוחדי. 8/7/24 ב  Katrakio theater of nikaia. לרכישת כרטיסים.

יורגוס פריס - יופיע בתאריך 9/7/24 ברחבת הגן של אולם הקונצרטים Megaro mousiki, במסגרת ארועי הקיץ של המקום. כרטיסים בקישור.

דספינה וונדי - מציינת 30 שנות קריירה במסע הופעות קיץ ברחבי יוון. 10/7/24 ב Petras theater. לרכישת כרטיסים.

אלני פוריירה - כוכבת הפופ היווני שזוכה להצלחה רבה גם באירופה תופיע ב: Katrakeio theatro בתאריך 20/7/24 כרטיסים בקישור.

אנה ויסי - במסע הופעות קיץ ביוון וקפריסין, עם השירים הטובים והמוכרים לצד להיטים חדשים. 18/9/24 ב Katrakio theater of nikaia. לרכישת כרטיסים.

עורך: ארנון אריאלי

בקרו גם בעמוד מוסיקה והופעות בסלוניקי

זקוקים להמלצה על מלון באתונה, או על חברה לסיורים מודרכים ועוד?..
השאירו פנייה לצוות השרות החינמי של אתר אתונה מקבוצת יוון והאיים ונשמח לעזור, השרות ללא תשלום.


    

מלונות מומלצים באתונה
כנסו לעמוד המלונות המומלצים שלנו לבחירה נכונה של מלון באתונה
 
רשימת המלונות המומלצים באתונה שלנו, היא רשימה שמתעדכנת כל הזמן ע"פ ציונים שמקבלים המלונות מאתרי ההזמנות השונים, לכן הרשימה עדכנית ומומלצת מאד!
למידע נוסף »

 

 

 


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il