אתר העיר אתונה
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

סיורים מודרכים באתונה (גם בעברית)

הגעתם לעמוד הזמנת סיור מודרך באתונה, להלן האפשרויות: 

1. סיור רגלי מודרך עם מדריך דובר עברית
2. סיור אוכל וגרפיטי  באתונה עם מדריך דובר עברית
3. סיור גרפיטי בלבד באתונה עם מדריך דובר עברית
4. סיור 8 שעות באתונה עם רכב ונהג דובר אנגלית
5. סיור 5 שעות באתונה עם רכב ונהג דובר אנגלית
6. סיורים יומיים מחוץ לעיר עם נהג פרטי דובר אנגלית
7. סיור מאורגן בקבוצות של 10 משתתפים ליום טיול בארגולידה (תעלת קורינתוס, אפידברוס ונאפליו) עם נהג דובר אנגלית (מודרך)

לברור והזמנה של סיורים מודרכים באתונה צרו קשר בעברית  לחצו כאן והשאירו פנייה בטופס הכחול
או צרו קשר למייל clickgo.co.il@gmail.com1. סיור רגלי בעברית  [מומלץ מאד]  הסיור שלנו בליווי מודרך בעברית באתונה יתחיל מהמלון שלכם (במידה ומרכזי), שם תפגשו עם המלווה לסיור - מקומי דובר עברית רהוטה - ותצאו ל-6 שעות של סיור רגלי מלווה בהסברים מרתקים על אתונה ההיסטורית. הסיור כולל ביקור בספוטים המרתקים והחשובים של מרכז אתונה וביניהם: כיכר סינטאגמה והחלפת המשמרות של חיילי המשמר, בית הפרלמנט היווני, שכונת הפלאקה (אתונה העתיקה, למרגלות האקרופוליס), כיכר מונאסטיראקי, הגנים הלאומיים, איצטדיון פנאטינאיקו שאירח את האולימפיאדה הראשונה בהיסטוריה של העידן המודרני. בין לבין תוכלו גם לטעום ממטעמי אתונה. אם אתם עם ילדים נשתדל לספק לכם מגוון חוויות במהלך המסלול. עלות הסיור המודרך בעברית באתונה אינה כוללת את האוכל, ואינה כוללת כניסה לאתרים כלל. שימו לב, אנו ממליצים להכנס לאתר האקרופוליס עצמו או למוזיאון האקרופוליס עצמאית ובהזדמנות אחרת. ביקור באתרים אלה גוזל זמן רב ולכן אינם נכללים בסיור.  מומלץ לקחת את הסיור שלנו באתונה לצורך היכרות עם מרכז אתונה, הסיור כיפי וחוויתי, הוא אינו סיור "כבד", זמן להנות! וכן, מומלץ לעשותו ביומכם הראשון בעיר כיוון שהמדריך יצייד אתכם גם בהמלצות להמשך ובטעם לעוד.
הסיורים הרגליים בעברית מוגבלים למקסימום של 6 משתתפים

2. סיור אוכל וגרפיטי באתונה [מומלץ מאד]  סיור ייחודי לאתר אתונה. סיור רגלי ופרטי יחד עם בחור מקומי, יליד אתונה ודובר עברית רהוטה. הסיור ב'דאון טאון' אתונה, בשווקים הססגוניים, בין אוזריות נסתרות וטברנות נחבאות, מאפיה מיתולוגית, קפה מסורתי, מעדנייות, הסופלאקי הכי טוב ובכלל פינות אתונאיות אוטנתיות, אותן רק המקומיים מכירים. הסיור מתובל בסיפורים פיקנטיים מקומיים וגם בגרפיטי מרהיב שאתונה מצטיינת בו. עם המלווה תגיעו לקירות הנסתרים בשכונת פסירי שעליהן עבודות גרפיטי שהן יצירות אומנות לכל דבר. משך הסיור כ-4 שעות. אינו כולל טעימות - אתם תוכלו לרכוש מה שתרצו ואם תרצו. הסיור מתאים לכל היותר לשישה משתתפים. לבדיקת זמינות, מחיר והזמנה פנו בטופס הכחול בתחתיית העמוד ופרטו תאריך ומספר משתתפים.

3. סיור גרפיטי בלבד מתאים למי שהנושא הקולינארי אינו מעניין אותו, אולי מטעמי כשרות, ומעוניין לחוות את הגרפיטי המרהיבים בעיר בפינותיהם הנסתרות. הסיור הוא עם מדריכה מקומית דוברת עברית, שתלווה אתכם בסיור רגלי בן 3-4 שעות בנבכי קירות הגרפיטי המיוחדים בעיר והסיפורים מאחוריהם. הסיור מתאים לעד 8 משתתפים. להזמנת סיור מלאו את הטופס הכחול בתחתית עמוד זה וציינו תאריך ומספר משתתפים.

4. סיור בן 8 שעות באתונה עם נהג פרטי  [מומלץ מאד] אנו פועלים בשיתוף פעולה עם חברת ההסעות האיכותית ARD המספקת הדרכות איכותיות וכלי רכב נוחים, ממוזגים וחדשים לסיורים והסעות. נשמח לסייע בהזמנת סיור עם נהג מקצועי דובר אנגלית באתונה או מחוצה לה, או אם תעדיפו, פנו ישירות למריה באנגלית במייל info@findtaxi.gr  ואל תשכחו לפרט בפנייתכם: תאריך, מספר משתתפים, מאיזה מלון יוצאים או לאיזה מלון נוסעים, איזה סיור מבוקש וכו'. לפניכם פירוט של חלק מהסיורים - שימו לב שניתן להציע כל סיור וכל נסיעה מאתונה ובכל יוון בהתאמה אישית.אפשר להזמין את הסיור הזה גם דרכנו כאן מישראל בעברית באותו המחיר, הסיור של ה 8 שעות עם רכב מרצדס חדש ונח ועם מדריך דובר אנגלית הוא הסיור הרציני ביותר שיש כיום למטיילים באתונה, נכון הוא לא סיור זול אבל הוא חוויה של ממש ואחד הסיורים הטובים ביותר שיהיו לכם בביקורכם ביוון, המלצה חמה מאד של סיון זמיר, הבעלים של אתר יוון והאיים.


5. סיור מקוצר בן 5 שעות דומה לסיור לעיל אך אינו מכסה את כל האתרים מפאת הזמן המקוצר. מתאים בעיקר למי שאינו מעוניין לבקר באתרים כמו האקרופוליס והמוזיאון, אלא לעשות Sightseen בין אתרי העיר. 

6. סיורים יומיים מחוץ לעיר עם נהג פרטי דובר אנגלית סיורים אלה הם פרטיים עם נהג פרטי ורכב בהתאם למספר המשתתפים, ראו מטה את מגוון הסיורים המוצעים.


7. סיור מאורגן בן 8 שעות לקבוצות של 10 אנשים אל ארגולידה
 
 מתאים מאד לזוגות ובודדים שלא רוצים לצאת לבד עם נהג פרטי מפאת העלויות. יום טיול מרתק מאתונה אל תעלת קורינתוס, עם נהג מקצועי שהוא גם מדריך עם אנגלית רהוטה וחברמן אמיתי. הנסיעה במיניבוס מרווח, חדש וממוזג (במיניבוס 20 מושבים ומתאים להנחיות הנסיעה בימי קורונה). תחילה תבקרו בתעלת קורינתוס, התעלה השניה בגודלה בעולם, לתצפית יפה על התעלה מעל הגשר הישן. מפה תמשיכו אל אתר אפידברוס, ובו אמפיתיאטרון מהשמורים בעולם המשמש גם כיום להופעות ופסטיבלים, מבנה מרשים בעל אקוסטיקה מדהימה. מפה תמשיכו אל העיר היפה נאפליו, לביקור במבצר פלאמידי המשקיף על מפרץ ארגולידה, ולאחר מכן לסיור רגלי בין סמטאותיה היפות של העיר העתיקה. משך הסיור כאמור 8 שעות, מחיר לאדם בקבוצה של 10 הוא 55 יורו. הסיור יוצא בתנאי ויש 10 נרשמים. התשלום במזומן ביום הסיור, להרשמה שלחו לנו מייל בתיבה הכחולה בתחתית העמוד או במייל clickgo.co.il@gmail.com וציינו תאריכים רלוונטים ומספר משתתפים.


 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 


סיורים פרטיים מחוץ לעיר: 
סיור במונית, ואן, מיניבוס, או אוטובוס או מספר אוטובוסים, תלוי בהרכב שלכם. הסיורים הם פרטיים ובליווי נהג מקצועי דובר אנגלית רהוטה שיוביל את הסיור וילווה בהסברים. הדרכה בתוך אתרים היסטוריים אינה אפשרית, אך תקבלו הסבר מהנהג ותוכלו להיכנס ולסייר עצמאית באתר. הסיורים הפופולארים והמומלצים ביותר מאתונה ליעדים במרחק נסיעה אפשרי ליום סיור של 8-10 שעות:

קייפ סוניון - הסיור כולל נסיעה וביקור בספוטים יפים בריביירה אתונה ורצועת החוף הדרומית, כולל פיראוס ווליאגמני ועד קייפ סוניון בדרום, שם ניצבים שרידי מקדש פוסידון ומשקיפים על הנוף היפיפה של הים האגאי. הכניסה לאתר בתשלום נפרד בקופות האתר ואינו כלול בסיור.

נאפליו, אפידברוס, קורינטוס - הסיור המבוקש ביותר שלנו, הוא מגוון וכולל גם נופים, גם היסטוריה מפוארת וארכיאולוגיה וגם ביקור בעיר היפה ביוון. ראשית נעצור בתעלת קורינתוס לתצפית על התעלה, נעלה למבצר אקרוקורינתוס להינות מהנוף המרהיב של המפרץ הקורינתי, מי שירצה יוכל להיכנס למבצר (תשלום בכניסה עצמאי), מפה נמשיך אל אתר אפידברוס הכולל את התיאטרון הרומי השמור ביותר ביוון בעל אקוסטיקה מופלאה (הכניסה לאתר בתשלום נפרד) ולסיום נגיע אל נאפליון, העיר היפה ביוון, העיר שהיתה בירתה של יוון וכוללת כיכר וסמטאות ציוריות, מבצר מרהיב הצופה אל העיר ומקום טוב לעצור לארוחה יוונית מצויינת.

דלפי - מרכז העולם על פי המיתולוגיה היוונית, האתר של דלפי והאורקל, הם אחד מהאתרים הארכיאולוגים החשובים ביוון. 

מטאורה - היעד המבוקש והמוכר ביותר ביוון, תופעת הטבע של הצוקים המזדקרים בעמק ובפסגותיהם מנזרים. המנזרים התלויים של מטאורה מוכרזים על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמית ונחשבים לאחד מפלאי עולם. היכונו ליום ארוך של נסיעות אך אתר שהוא חובה.

השאירו פרטים ונשמח לספק לכם יותר מידע והזמנה של סיורים מאתונה ומחוץ לאתונה עם המדריכים המומלצים ביותר.

חלק קטן ממכתבי התודה שאנו מקבלים:

שלום שרית,
חשוב לנו מאד לתת משוב על הסיור עם פאני. היינו ארבע נשים בסיור פרטי איתה שנמשך שש שעות. פאני לקחה אותנו לכל האתרים המשמעותיים והרחיבה בהסברים מרתקים על כל מקום בו היינו.
נהננו מאד מהידע שלה, מהאופן בו היא הנגישה לנו את הידע ובעיקר מאישיותה הנעימה. פאני נענתה לצרכים שלנו, ניווטה ברגישות את הסבריה,  הייתה קשובה לבקשות שלנו ונתנה לנו מידע חשוב כתיירים באתונה.
נהננו מהידע שלה בהיסטוריה, בפוליטיקה, באמנות ובאדריכלות. היינו קבוצה מאתגרת ששואלת שאלות בלי סוף ופאני האזינה בסבלנות ובחיוך מקסים וענתה לכל שאלותינו.
אנחנו שמחות מאד שזכינו לסייר איתה בעיר ולהכיר אותה. 
תודה, אורלי, ענת, יעל, אילנית.

'אני רוצה להודות לכם על הסיור המודרך בעברית שהיה לנו באתונה. המדריך אלברטו היה ממש מצויין. הוא בן אדם מאד נחמד, ובעל ידע אינסופי ביוון בכלל ובאתונה בפרט. הסיור היה באווירה מאד טובה, והוא לקח אותנו גם למקומות נוספים שלא היו רשומים באתר, אנא הודו לאלברטו בשמנו שוב, ובטוחני שכל סיור איתו בעתיד, יהיה חוויה מאד נעימה'

'הי דניאל, ברצונינו להודות לך מקרב לב על הסיור בהדרכתו של אלברטו בעיר אתונה לפני שבוע. אלברטו מכיר את העיר היטב, מבין את רוח המקום ויודע היסטוריה, אמנות ופוליטיקה יוונית מצויין. זכינו בהיכרות מעמיקה עם המקום ונהנו מאד מדרך העברת הדברים, אלברטו לבבי, מקצועי ומלא רצון לסייע ולייעץ בכל נושא שצץ במהלך הסיור. כן ירבו מדריכים מעולים שכאלה. אביטל ואיתן מכטר'

'שלום. לפני כחודש ערכנו סיור מודרך בעברית באתונה עם מדריך בשם גברילוס. מאד נהננו מהסבריו ואופיו הידידותי ורצינו ליצור איתו קשר. אפשר לקבל בבקשה את המייל או מס הטל שלו? בברכה - משפ' תבור-גרינברג (2+3 ילדים)'

'שלום ותודה לכם על הסיור הנפלא שארגנתם לנו עם לוסי, היא הייתה נהדרת וגם עזרה לנו בעוד המלצות לאחר הסיור שהיה מרתק בפני עצמו. תודה רבה שוב, משפחת עמיהוד'

'שרית שלום, הסיור עם גברילוס היה נעים וכיפי, הגמישות שגברילוס הפגין כלפי הרצונות המשונים שלנו בנושא קניות מיוחדות הייתה כל כך נוחה שיכולנו להמשיך לטייל איתו עוד כמה שעות בכיף וללא ספק נמליץ על הסיור איתכם בכל הזדמנות, תודה על הכל וגם תודה על ההמלצה על המלון, בדיוק במיקום הטוב ביותר באתונה, עכשיו אחרי 3 ימים באתונה אנחנו יודעים שהיה חשוב לקחת את עצתכם, תודה, משפחת שגב'

'שרית שלום, רצינו לומר תודה גדולה עם הסיור שהיה לנו עם ספירוס, הוא פשוט נהדר, יודע כל כך הרבה גם על ההיסטוריה של יוון וגם על ההיסטוריה של ישראל והוא בן אדם מקסים, מאלתר לבקשות של הילדים ומפתיע כל פעם מחדש, פשוט הנאה וסיור נהדר, תודה רבה על ההמלצה, משפחת אלדר'

 


 ראו גם: טיול משפחות ביוון  - סיור מודרך בסלוניקי בעברית  - טיול מאורגן ליוון


 


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il