אתר העיר אתונה
Greece and the islands- אתר יוון והאיים

סיורים מודרכים באתונה (גם בעברית)

כל האפשרויות לסיורים מודרכים באתונה
+ סיורי חינם קבוצתיים (או שלם ככל שתבחר) 
+ סיור Vip פרטי עם רכב ממוזג ונח בהדרכת הנהג דובר אנגלית
+ סיור רגלי פרטי בליווי מודרך בעברית
+ סיור רגלי פרטי אוכל וגרפיטי באתונה

סיור רגלי בעברית
הסיור שלנו בליווי מודרך בעברית באתונה יתחיל מהמלון שלכם (במידה ומרכזי), שם תפגשו עם המלווה לסיור - מקומי דובר עברית רהוטה - ותצאו ל-6 שעות של סיור רגלי מלווה בהסברים מרתקים על אתונה ההיסטורית. הסיור כולל ביקור בספוטים המרתקים והחשובים של מרכז אתונה וביניהם: כיכר סינטאגמה והחלפת המשמרות של חיילי המשמר, בית הפרלמנט היווני, שכונת הפלאקה (אתונה העתיקה, למרגלות האקרופוליס), כיכר מונאסטיראקי, הגנים הלאומיים, איצטדיון פנאטינאיקו שאירח את האולימפיאדה הראשונה בהיסטוריה של העידן המודרני. בין לבין תוכלו גם לטעום ממטעמי אתונה. אם אתם עם ילדים נשתדל לספק לכם מגוון חוויות במהלך המסלול. עלות הסיור המודרך בעברית באתונה אינה כוללת את האוכל, ואינה כוללת כניסה לאתרים כלל. שימו לב, אנו ממליצים להכנס לאתר האקרופוליס עצמו או למוזיאון האקרופוליס עצמאית ובהזדמנות אחרת. ביקור באתרים אלה גוזל זמן רב ולכן אינם נכללים בסיור.  מומלץ לקחת את הסיור שלנו באתונה לצורך היכרות עם מרכז אתונה, הסיור כיפי וחוויתי, הוא אינו סיור "כבד", זמן להנות! וכן, מומלץ לעשותו ביומכם הראשון בעיר כיוון שהמדריך יצייד אתכם גם בהמלצות להמשך ובטעם לעוד.
הסיורים הרגליים בעברית מוגבלים למקסימום של 6 משתתפים
המחיר לזוג: 170€
המחיר ל-3 אנשים: 180€
המחיר ל-4-6 אנשים: 200€
להזמנת סיור מלאו את הטופס הכחול בתחתית העמוד ופרטו - תאריך, הרכב משתתפים ושם המלון.

הערות לגבי הסיור בעברית באתונה
+ עצירה לארוחה במסעדה, גוזלת זמן מהסיור, לכן נמליץ לעצור לאכול אוכל רחוב מפורסם, גם טעים וגם לא מבזבז זמן של הסיור
+ המסלול ניתן לשינוי אם יש לכם בקשות מיוחדות: קניות, ילדים, יונים בכיכר וכיוצ"ב, יש לעדכן את המדריך בתחילת הסיור!
+ רוב ההדרכה מתרכזת בנושאים של מיתולוגיה, ארכיאולוגיה, ארכיטקטורה ויהדות אתונה.
+ תחילת הסיור מהמלון שלכם באתונה (במידה והוא מרכזי). נסו לא לקחת מלון בכיכר אומוניה, אתם מקלקלים לעצמכם את הביקור באתונה! ראו מלונות מומלצים


סיור אוכל וגרפיטי באתונה 
סיור ייחודי לאתר אתונה. סיור רגלי ופרטי יחד עם בחור מקומי, יליד אתונה ודובר עברית רהוטה. הסיור ב'דאון טאון' אתונה, בשווקים הססגוניים, בין אוזריות נסתרות וטברנות נחבאות, מאפיה מיתולוגית, קפה מסורתי, מעדנייות, הסופלאקי הכי טוב ובכלל פינות אתונאיות אוטנתיות, אותן רק המקומיים מכירים. הסיור מתובל בסיפורים פיקנטיים מקומיים וגם בגרפיטי מרהיב שאתונה מצטיינת בו. עם המלווה תגיעו לקירות הנסתרים בשכונת פסירי שעליהן עבודות גרפיטי שהן יצירות אומנות לכל דבר.
משך הסיור כ-4 שעות. אינו כולל טעימות - אתם תוכלו לרכוש מה שתרצו ואם תרצו. הסיור מתאים לכל היותר לשישה משתתפים. 
לבדיקת זמינות, מחיר והזמנה פנו בטופס הכחול בתחתיית העמוד ופרטו תאריך ומספר משתתפים.


סיור עם נהג דובר אנגלית באתונה - סיורים פרטיים

אנו פועלים בשיתוף פעולה עם חברת ההסעות האיכותית ARD המספקת הדרכות איכותיות וכלי רכב נוחים, ממוזגים וחדשים לסיורים והסעות. נשמח לסייע בהזמנת סיור עם נהג מקצועי דובר אנגלית באתונה או מחוצה לה, או אם תעדיפו, פנו ישירות למריה באנגלית במייל info@findtaxi.gr  ואל תשכחו לפרט בפנייתכם: תאריך, מספר משתתפים, מאיזה מלון יוצאים או לאיזה מלון נוסעים, איזה סיור מבוקש וכו'.
לפניכם פירוט של חלק מהסיורים - שימו לב שניתן להציע כל סיור וכל נסיעה מאתונה ובכל יוון בהתאמה אישית.
סיור בעיר
הנהג ורכבו יפגוש אתכם במלון שלכם ויחד תצאו לסיור בין אתריה המפורסמים של אתונה: הכיכר המרכזית  – כיכר סינטגמה (כיכר החוקה), שם תוכלו לראות כמה מהמבנים ההסטוריים החשובים של אתונה וביניהם בניין הפרלמנט היווני. חילופי המשמרות של חיילי המשמר על קבר החייל האלמוני, גם הן נצפות בכיכר ונערכות כל שעה עגולה. תבקרו בשער אדריאנוס, אשר בתקופת האימפריה הרומית, שער זה הפריד בין 2 חלקיה של העיר אתונה: מזרח אתונה הרומית ומערב אתונה היוונית. מיד מאחורי שער אדריאנוס נמצאים שרידי המקדש ההיסטורי של זאוס האולימפי. תבקרו ב
איצטדיון קלימרמרו (Kalimarmaro Stadium) בו נערכו המשחקים האולימפיים הראשונים של העת החדשה בשנת 1896. תחלפו על ארמון הנשיאות ובית ראש הממשלה. תבקרו בטרילוגיית המבנים ההיסטורית: האוניברסיטה, האקדמיה של אתונה והספרייה הלאומית. וכמובן תבקרו באקרופוליס – ערש התרבות האנושית. הרכב ימתין לכם כאן בכדי שתוכלו לסייר באתר זה שהוא אחד משבעת פלאי העולם החדשים וכן בשכונה שלמרגלותיו, היא שכונת הפלאקה המפורסמת של אתונה. לאחר הביקור באקרופוליס ואם מתאפשר, תמשיכו לגבעת ליקאביטוס, הנקודה הגבוהה ביותר באתונה ממנה נשקף נוף פנורמי של העיר. ותסיימו במלון שלכם חזרה או אם תעדיפו במיקום אחר במרכז אתונה.
משך הסיור 8 שעות. עלות הכניסה לאתרים אינה כלולה במחיר הסיור.
הסיור מתאים לכל הרכב של משתתפים - אנו נתאים את הרכב בהתאם למספר המשתתפים.
למחירים והזמנה צרו קשר באנגלית עם: info@findtaxi.gr
 או פנו בעברית בטופס בתחתית עמוד זה - פרטו תאריך ומספר משתתפים לקבלת מחיר.
שימו לב: ניתן לעשות סיור מקוצר של 5 שעות ואתם תבחרו בעצת המדריך, על מה לוותר ועל מה לא.

סיור פנוראמי 
סיור זה מתאים למי שיש לו כמה שעות בודדות להעביר בעיר, בין אם בין טיסות או בין טיסה להפלגה. סיור בן 3 שעות, כולל איסוף מהשדה, מהנמל או מהמלון וסיבוב עם הרכב והנהג, מלווה בהסברים באנגלית, בין האתרים הבולטים והחשובים בעיר. אין כניסה לאתרים במהלך סיור זה. להזמנה פרטו מהיכן יוצאים והיכן מסיימים, תאריך ומספר משתתפים.
מתאים לכל מספר משתתפים - רכב בהתאם למספר המשתתפים.
סיור ערב באתונה
גם הוא סיור פנוראמי ופרטי של כ-3 שעות עם נהג דובר אנגלית, וכולל נסיעה בין אתרי אתונה המוארים בלילה וביניהם: גבעת ליקאביטוס, ממנה נשקף נוף פנוראמי של העיר המוארת בלילה ובפרט גבעת האקרופוליס והפרתנון מואר יפה וגאה. וכן פיראוס והנמל הקטן - מיקרולימאני, המתעורר לחיים מדי ערב וכולל מגוון מסעדות מצויינות.
להזמנת הסיור פנו במייל info@findtaxi.gr ופרטו תאריך, מספר משתתפים ושם המלון.


סיורים פרטיים מחוץ לעיר

סיור במונית, ואן, מיניבוס, או אוטובוס או מספר אוטובוסים, תלוי בהרכב שלכם. הסיורים הם פרטיים ובליווי נהג מקצועי דובר אנגלית רהוטה שיוביל את הסיור וילווה בהסברים.
הדרכה בתוך אתרים היסטוריים אינה אפשרית, אך תקבלו הסבר מהנהג ותוכלו להיכנס ולסייר עצמאית באתר.
הסיורים הפופולארים והמומלצים ביותר מאתונה ליעדים במרחק נסיעה אפשרי ליום סיור של 8-10 שעות:
קייפ סוניון - הסיור כולל נסיעה וביקור בספוטים יפים בריביירה אתונה ורצועת החוף הדרומית, כולל פיראוס ווליאגמני ועד קייפ סוניון בדרום, שם ניצבים שרידי מקדש פוסידון ומשקיפים על הנוף היפיפה של הים האגאי. הכניסה לאתר בתשלום נפרד בקופות האתר ואינו כלול בסיור.
נאפליו, אפידברוס, קורינטוס - הסיור המבוקש ביותר שלנו, הוא מגוון וכולל גם נופים, גם היסטוריה מפוארת וארכיאולוגיה וגם ביקור בעיר היפה ביוון. ראשית נעצור בתעלת קורינתוס לתצפית על התעלה, נעלה למבצר אקרוקורינתוס להינות מהנוף המרהיב של המפרץ הקורינתי, מי שירצה יוכל להיכנס למבצר (תשלום בכניסה עצמאי), מפה נמשיך אל אתר אפידברוס הכולל את התיאטרון הרומי השמור ביותר ביוון בעל אקוסטיקה מופלאה (הכניסה לאתר בתשלום נפרד) ולסיום נגיע אל נאפליון, העיר היפה ביוון, העיר שהיתה בירתה של יוון וכוללת כיכר וסמטאות ציוריות, מבצר מרהיב הצופה אל העיר ומקום טוב לעצור לארוחה יוונית מצויינת.
דלפי - מרכז העולם על פי המיתולוגיה היוונית, האתר של דלפי והאורקל, הם אחד מהאתרים הארכיאולוגים החשובים ביוון. 
מטאורה - היעד המבוקש והמוכר ביותר ביוון, תופעת הטבע של הצוקים המזדקרים בעמק ובפסגותיהם מנזרים. המנזרים התלויים של מטאורה מוכרזים על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמית ונחשבים לאחד מפלאי עולם. היכונו ליום ארוך של נסיעות אך אתר שהוא חובה.
האי סלמיס - הוא האי הקרוב ביותר לאתונה, רק 7 דקות הפלגה. אם בא לכם טעימה מאי מקומי, בין אם זה לרחצה בחופים עם מי טורקיז צלולים בקיץ או טברנה עם מוסיקה יוונית בסופי שבוע חורפיים. טעימה מחיי המקום, מוזיאון ארכיאולוגי מרשים וקפה אצל הנזירה, הנהג יאסוף אתכם מהמלון שלכם ועם הרכב תעלו גם על ההפלגה ותוכלו לחוות הפלגה קצרה ונעימה ואי מקומי.
זגוריה
אחת מאפשרויות הדגל שלנו. לא בדיוק סיור כי אם טיול - החל מ-4 ימי טיול למיקום המרהיב ביותר ביוון וביקור במיקומים הקסומים והמרתקים ביותר בכפרי זגוריה: קניון ויקוס, גבי המים של רוגובו, נהר הוידומאטיס, הכפרים פפיגו, מיקרו פפיגו, אריסטי, דילופו, כולל ביקור במטאורה ותלוי במספר הימים שלרשותכם גם ביקור בחבל צומרקה ההררי והמיוחד ובחצי האי פיליון. הטיול כולל לינה במלונות בוטיק מעולים. כולל נהג/מדריך דובר אנגלית. בדרך תבקרו גם בתעלת קורינטוס, גשר ריו אינטריו, מפרץ אמפילוכיה ועוד. בקיצור, טיול של תענוג יווני בצפון יוון. ניתן לצאת לטיול מיוחד זה החל מזוג ועד קבוצה של 18 איש וגם יותר. חוצים את יוון מדרום עד צפון מערב יוון וחזרה, סה"כ קרוב ל-1200 ק"מ, אחלה הרפתקה ואחלה נופים! מומלץ במיוחד!
להזמנה צרו קשר באנגלית עם: info@findtaxi.gr או בטופס בתחתית העמוד בעברית.

כל הסיורים ברכבים חדישים ומתוחזקים היטב, ממוזגים ומרווחים ובליווי הסברים באנגלית על ידי הנהג/מלווה. 
המחירים אינם כוללים כניסה לאתרים.

זאת רק רשימה חלקית, להיצע רחב של סיורים היכנסו לאתר HolidayPlan
להזמנת הסעה באתונה או ביוון היכנסו לאתר ARD


סיורים רגליים חינמיים וקבוצתיים באתונה
באתונה פועלת קבוצה של צעירים המציעים לחלוק את אהבתם לעיר ואת הידע ההיסטורי שלהם עם תיירים. הסיורים הם רגליים ויוצרים מדי יום, לרוב מתחילים מכיכר סינטאגמה. הסיורים נמשכים שעתיים עד שעתיים וחצי ומתמקדים במרכז ההסטורי של אתונה. שעת התחלה ונקודת מפגש מדוייקת תקבלו בפניה דרך האתר: Athens Free Walking Tours. החברה אינם נוקבים במחיר, מציעים את הסיור בחינם אך מצפים לתשר בסוף הסיור. כמה להשאיר? תלוי בכם.


מעוניינים בהזמנת סיור?
שלחו לנו טופס זה - חיסכו זמן והתכתבויות ופרטו בפנייתכם -
איזה סיור מעניין אתכם, תאריך מבוקש, מאיזה מלון יוצאים והרכב משתתפים.

חלק קטן ממכתבי התודה שאנו מקבלים:

שלום שרית,
חשוב לנו מאד לתת משוב על הסיור עם פאני. היינו ארבע נשים בסיור פרטי איתה שנמשך שש שעות. פאני לקחה אותנו לכל האתרים המשמעותיים והרחיבה בהסברים מרתקים על כל מקום בו היינו.
נהננו מאד מהידע שלה, מהאופן בו היא הנגישה לנו את הידע ובעיקר מאישיותה הנעימה. פאני נענתה לצרכים שלנו, ניווטה ברגישות את הסבריה,  הייתה קשובה לבקשות שלנו ונתנה לנו מידע חשוב כתיירים באתונה.
נהננו מהידע שלה בהיסטוריה, בפוליטיקה, באמנות ובאדריכלות. היינו קבוצה מאתגרת ששואלת שאלות בלי סוף ופאני האזינה בסבלנות ובחיוך מקסים וענתה לכל שאלותינו.
אנחנו שמחות מאד שזכינו לסייר איתה בעיר ולהכיר אותה. 
תודה, אורלי, ענת, יעל, אילנית.

'אני רוצה להודות לכם על הסיור המודרך בעברית שהיה לנו באתונה. המדריך אלברטו היה ממש מצויין. הוא בן אדם מאד נחמד, ובעל ידע אינסופי ביוון בכלל ובאתונה בפרט. הסיור היה באווירה מאד טובה, והוא לקח אותנו גם למקומות נוספים שלא היו רשומים באתר, אנא הודו לאלברטו בשמנו שוב, ובטוחני שכל סיור איתו בעתיד, יהיה חוויה מאד נעימה'

'הי דניאל, ברצונינו להודות לך מקרב לב על הסיור בהדרכתו של אלברטו בעיר אתונה לפני שבוע. אלברטו מכיר את העיר היטב, מבין את רוח המקום ויודע היסטוריה, אמנות ופוליטיקה יוונית מצויין. זכינו בהיכרות מעמיקה עם המקום ונהנו מאד מדרך העברת הדברים, אלברטו לבבי, מקצועי ומלא רצון לסייע ולייעץ בכל נושא שצץ במהלך הסיור. כן ירבו מדריכים מעולים שכאלה. אביטל ואיתן מכטר'

'שלום. לפני כחודש ערכנו סיור מודרך בעברית באתונה עם מדריך בשם גברילוס. מאד נהננו מהסבריו ואופיו הידידותי ורצינו ליצור איתו קשר. אפשר לקבל בבקשה את המייל או מס הטל שלו? בברכה - משפ' תבור-גרינברג (2+3 ילדים)'

'שלום ותודה לכם על הסיור הנפלא שארגנתם לנו עם לוסי, היא הייתה נהדרת וגם עזרה לנו בעוד המלצות לאחר הסיור שהיה מרתק בפני עצמו. תודה רבה שוב, משפחת עמיהוד'

'שרית שלום, הסיור עם גברילוס היה נעים וכיפי, הגמישות שגברילוס הפגין כלפי הרצונות המשונים שלנו בנושא קניות מיוחדות הייתה כל כך נוחה שיכולנו להמשיך לטייל איתו עוד כמה שעות בכיף וללא ספק נמליץ על הסיור איתכם בכל הזדמנות, תודה על הכל וגם תודה על ההמלצה על המלון, בדיוק במיקום הטוב ביותר באתונה, עכשיו אחרי 3 ימים באתונה אנחנו יודעים שהיה חשוב לקחת את עצתכם, תודה, משפחת שגב'

'שרית שלום, רצינו לומר תודה גדולה עם הסיור שהיה לנו עם ספירוס, הוא פשוט נהדר, יודע כל כך הרבה גם על ההיסטוריה של יוון וגם על ההיסטוריה של ישראל והוא בן אדם מקסים, מאלתר לבקשות של הילדים ומפתיע כל פעם מחדש, פשוט הנאה וסיור נהדר, תודה רבה על ההמלצה, משפחת אלדר'

 


 ראו גם: טיול משפחות ביוון  - סיור מודרך בסלוניקי בעברית  - טיול מאורגן ליוון


 


Powered by Israel-Greece.com & Clickgo.co.il