מועדוני לילה באתונה

חיי הלילה של אתונה בקיץ  | מועדוני חוף  חלק מהמועדונים הנחשבים של אתונה שפועלים בעונת החורף (תקופה של כחצי שנה) נסגרים, ועוברים למתכונת קיץלמועדונים שממקומים ממש על החוף. יש גם כמובן מלא מועדונים רגילים שנשארים פעילים, באיזור הסנטר- גאזי- קולונקי בעיקרלמי שפחות מתחבר לים בלילה, אבל למי שכן, אני ממליצה על מספר מועדונים באיזורים שונים, אז שווה לכם להמשיך לקרוא, ושווה לכם לקפוץ לאחד מהם!

 


הקטע המשותף לכולם: כל מועדוני החוף פועלים ביום כבר מסעדה לאנשים הבאים להשתזף ולשחות בים, בערב משנים את עצמם לקונספט בר מסעדה עם עדיפות לקוד לבוש יפה, ובלילה - מסיבה לכל דבר, דיג׳יי, רחבה, בר, שולחנות ומקומות ישיבה כמו פופים כיפים שצמודים לקו המים. והכל במתחם פתוח. מי שמכיר את מועדון הקלרה בתל אביב, זה הסגנון, אבל בהרבה יותר מגניב, לדעתי. דרכי הגעה: לחלקם ניתן להגיע בטראם ישירה מהסינטגמה, לכיוון Voula, מספר 5. אבל אתם כבר יוצאים ולבושים יפה, אז אני ממליצה לקחת מוניתכניסה עולה כ 10-15 אירו, וכוללת משקה ראשוןרוב ימי הפעילות של המועדונים הם חמישי שישי ושבת. המסעדות פתוחות בקיץ בכל ימות השבוע. עונת פעילות: מאי עד ספטמבר.


המקום: Bolivar Beach Bar

המיקום: Posidonos Avenue, Alimos, Athens 17455

הסגנון: מלבד דיג׳יים מוכרים מאתונה, הבוליבר מארח דיג׳יים מרחבי העולם, שיהיו מוכרים בעיקר לחובבי מוזיקת אלקטרו. מנגנים בעיקר: האוס, אלקטרו ומיינסטרים.


המקום: Akantus

המיקום: Leoforos Poseidonos Kalamakion 

הסגנון: האקאנטוס מביא לפעמים הופעות חיות של זמרים מקומיים, שווה להתעדכן בעמוד שלהם. המוזיקה משתנה בין מיינסטרים, היפ הופ ולמוזיקה יוונית.


המקום: Akrotiri

המיקום:Elliniko Argyroupoli, Elliniko 166 77

הסגנון: האקרוטירי מקום די פנסי שכזה, בכניסה כולם עם חליפות, ומחנים לאנשים שם מכוניות יוקרתיות. יש איזור מקורה, הפנים, ויש את האיזור הפתוח בחוץ, אבל שם אין פופים לשבת על שפת הים לעומת השאר. המוזיקה משתנה בין שנות ה80, 90, מיינסטרים, יוונית, הכל מהכל.